ZESTAW NÓŻKI 15 CM, PROSTE DO MEBLI, LAKIEROWANE, ZE SZPILKĄ M8 X 25 MM + BLACHY

Kod: A552
 • Dodaj recenzję:
 • DANE TECHNICZNE

  GWINT: M8
  WYSOKOŚĆ: 150 MM
  TYP: PROSTA
  KSZTAŁT: STOŻEK
  MONTAŻ: SZPILKA
  ZASTOSOWANIE: KOMODY, REGAŁY, SZAFKI RTV
  MATERIAŁ: BUK
  KOLOR: LAKIER BEZBARWNY
 • szt.
 • 37,33 zł
  Cena netto: 30,35 zł

Nogi bukowe proste, lakierowane, toczone w formie stożka o średnicy B - 45 mm na górze i C - 25 mm na dole. Wysokość nóżki to A - 15 cm. Nóżka posiada szpilkę z gwintem metrycznym M8, który wystaje około 25 mm nad nogą. Nogę można w prosty sposób zamontować w mebel tapicerowany, który posiada gwint M8 na dole za pomocą jej wkręcenia lub dokupić inne blachy montażowe lub nakrętki, które są dostępne w naszej ofercie. Montażu można dokonać również za pomocą muf wkręcanych w mebel w drewno lub płytę z gwintem wewnętrznym M8. Nóżka posiada przymocowany filc samoprzylepny, który zabezpiecza powierzchnię podłogi przed porysowaniem. Nóżki występują w innych wysokościach.

Nóżki wykonane są z drewna liściastego, nóżki są wykonane z jednego elementu - nie są klejone, przez co są dużo bardziej wytrzymałe. Nóżki wytrzymują nacisk około 60 kg na jedną nóżkę.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem powiązanym, który posiadamy w naszej ofercie. Koszty transportu płacą Państwo tylko raz. Korzystaj z doświadczenia lidera w dziedzinie specjalistycznych okuć meblowych w Polsce !